Genç güzel kızın kalça anal bölgesinde ısrarcı ve sürekli tekrar eden bir kaşıntı vardır sürdüğü merhemler kullandığı ilaçlar çare olmamıştır. Namını arkadaşlarından çok duyduğu bir doktora gitmeye karar veren kızı bakalım hastalığının ne olduğunu bulabilecek mi?

Randevu alarak gittiği doktor alanında çok iyidir kadınların amcık ve anal bölgelerindeki sorunları imtina ile çözen doktora çok fazla güven duyan kızın güveni çok acı şekilde sarsılacaktır. Yanına vardığı doktor odasında zenci hemşiresi ile onu beklemektedir üzerini çıkartıp uzanmasını söyleyen hemşirenin dediğini yapan kadın sedyeye uzanır ve muayene başlar. Doktor elinde tuhaf uzun bir plastik ile kızın yanına gider ve çözüm için deneme yanılma yöntemini kullanır. Tangasını sıyırıp kızın anal bölgesinde tam kaşınmanın olduğu yere doğru elindeki kalın vibratör benzeri aleti baskı uygulayarak içine sokar ve kıza sorar kaşıntı geçti mi? Kızdan evet cevabı gecikmez ve ekler doktor bey bunu nasıl yaptınız çok iyi hiç kaşınmıyor diye sorar? Sorusuna Hastane Hemşire pornosu cevap verir, verdiği cevap ise hanımefendi götünüzü siktirmeniz gerekiyor olur çaresi bu der. Kızımız ama ben şimdi götümü sikecek birini nerden bulacağım diye sorunca? Yardımsever zenci hemşire ve doktor kıza yardım etmeye karar veriyor.

Kızı yatırıp anal bölgesini yalamaya başlayan hemşire doktor beyin zorlanmaması için kızın götünü yeterince ıslatıp grup sikişe hazırlıyor. Doktor önce götü kaşınan kızı götünden sikiyor sonra göz hakkı geçmesin diye zenci hemşireyi de arada sikmeyi ikmal etmiyor. Sedye üzerinde pozisyonların tamamını deneyen üçlü kızın götündeki kaşıntıyı uzun bir süreliğine dindiriyor.